Wanny


GRANIMEX - technologie basenowe, oferujemy wanny SPA, które umożliwiają relaks i odpoczynek po pracy, bez konieczności wychodzenia z domu. Posiadamy nie tylko wanny SPA stacjonarne, ale również przenośne pozwalające na kąpiele w ogrodzie. Podczas hydromasażu miliony pęcherzyków powietrza przyjemnie wymasują Twoje ciało, dzięki czemu osiągniesz stan zupełnego odprężenia i rozluźnienia. Wanny SPA wyróżniają się także podwodnym oświetleniem o kojącym działaniu i poprawiającym Twoje samopoczucie.

Nasza oferta obejmuje również wanny SPA z przeznaczeniem dla hoteli, moteli, ośrodków wypoczynkowych, agroturystycznych czy też gabinetów odnowy biologicznej. Kąpiel w wannie SPA obniża poziom stresu, pozwalając jednocześnie na zwiększoną produkcję endorfin. Dlatego z pewnością, gdy poszerzysz wachlarz swoich usług i zaskoczysz swojego klienta taką nowością, będzie to dla niego miła niespodzianka i będzie zadowolony z możliwości skorzystania z takiej opcji. Wanny SPA, które oferujemy także idealnie łączą walory użytkowe z niepowtarzalnym designem.

wanny

Wanny Basic / Luksus na który Cię stać...

Szeroki wybór wanien SPA stacjonarnych oraz przenośnych, które pozwolą na relaks i odpoczynek zarówno w domu jaki i w ogrodzie. Miliony pęcherzyków powietrza, które masują ciało wprowadzają cie w stan całkowitego odprężenia i rozluźnienia. Magia podwodnego oświetlania działa kojąco oraz powoduje poprawę samopoczucia.

szczegóły
wanny

Wanny Exclusive / Konkurencja ma już SPA a Ty?

To oferta skierowana do sektora publicznego. Wanny SPA dla hoteli, moteli, obiektów agroturystycznych, gabinetów odnowy biologicznej. Poszerz wachlarz swoich usług i zaskocz klienta nowością w ofercie. Niepowtarzalny design wanien SPA pozwoli wpisać produkt w każdą aranżację.

szczegóły