Serwis basenowy


Nawet najlepiej wykonane instalacje odpowiedzialne za wysoką jakość wody w basenach muszą być stale monitorowane, aby nie doszło do poważniejszych awarii. Istotnym elementem sprawnego funkcjonowania każdego basenu jest możliwość korzystania z profesjonalnych usług serwisowych.

Podejmując decyzję o współpracy z firmą oferującą wykonanie basenu (od fazy projektu, do realizacji i odbioru) powinniśmy mieć zawsze na uwadze także serwis basenowy. Tego rodzaju usługi są równie istotne jak sam przedmiot projektu i jakość materiałów użytych do budowy basenu.

Bez odpowiedniej oferty serwisowej nawet najatrakcyjniejszy basen nie wytrzyma próby czasu. Pamiętajmy, że do prawidłowego działania tego rodzaju obiektu rekreacyjnego konieczne jest zachowanie na właściwym poziomie różnych parametrów – w tym aktualnego stanu użytkowanej w basenie wody.

Granimex oferuje kompleksowy serwis basenowy. Co to oznacza? Nie tylko zapewnienie stałej obsługi, zgodnie z indywidualnymi wytycznymi i potrzebami każdego klienta, ale również szybką interwencję w przypadku wystąpienia różnego rodzaju awarii.

Profesjonalny serwis basenowy można zagwarantować jedynie dysponując najnowocześniejszymi technologiami i sprzętem. Technika basenowa dynamicznie się rozwija, dlatego niezbędnemu doświadczeniu, które jest wyznacznikiem pozycji firmy na rynku, towarzyszyć muszą również rozwiązania alternatywne o charakterze innowacyjnym.

O efektywnym serwisie basenowym możemy mówić wtedy, gdy firma realizuje zarówno usługi regularnego nadzoru technicznego, jak i szybkie naprawy w trybie awaryjnym.

Potrzebne jest do tego zaplecze techniczne na najwyższym poziomie i doświadczony zespół fachowców. Firma Granimex, od ponad dwudziestu lat aktywna na rynku, wypracowała sprawdzony i cieszący się zaufaniem klientów model współpracy, również w zakresie serwisu basenowego.